Individuālie radošie pasākumi 

Mēs organizējam tematiskās nodarbības - meistarklases : ar dažādiem materiāliem, dažādās tehnikās un dažādos dekoratīvi lietišķās mākslas veidiem, kur jūs, jūsu ģimene, draugi, kolēģi varat pieteikties un izbaudīt šo brīnumu! 

Un, ja jums ir padomā kāds īpašs pasākums vai notikums - radošums ir lieliskā iespēja aizraujošai, rezultatīvai un brīnumainai kopā būšanai, bet mēs iepriecināsim ar idejām un parūpēsimies par brīnumaino radošuma atmosfēru!

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE


Jums ir padomā kāds īpašs radošs pasākums?

Ja jūs sapņojiet par keramikas meistarklasi savā kompānijā, tad mēs varam piedāvāt Individuālo grupu keramikas meistarklases

Bet ja plānojiet kādu citu radošumu, tad varat droši sazināties ar mums

Pie mums jau svinēja dzimšanas dienas (gan bērni, gan arī pieaugušie), vārda dienas, vecmeitu ballītes, vecpuišu ballītes, draugu un ģimenes kopā būšanas, meiteņu pasēdēšanas, līgavas un līgavaiņa sagatavošanās kāzām un daudz citu iemeslu lieliskām radošumam!

Vai gribat uzzināt vairāk?

Varat аpskatīt grupas nodarbību sarakstu un uzzināt kādas interesantas nodarbības notiek mūsu darbnīcā

Apskatīt nodarbību sarakstu

Jums arī ir iespēja uzrakstīt mums ziņu, noradot kāda tieši meistarklase/ nodarbība jūs interesē. Informējiet mūs detalizētou informāciju par iespējamo darumu, pasākuma ilgumu un dalībnieku skaitu. 

Ar lielu prieku mēs mēģināsim jums atbildēt pēc iespējas ātrāk.Pirkumu grozs