Individuālie radošie pasākumi 

Mēs organizējam tematiskās nodarbības - meistarklases : ar dažādiem materiāliem, dažādās tehnikās un dažādos dekoratīvi lietišķās mākslas veidiem, kur jūs, jūsu ģimene, draugi, kolēģi varat pieteikties un izbaudīt šo brīnumu! 

Un, ja jums ir padomā kāds īpašs pasākums vai notikums - radošums ir lieliskā iespēja aizraujošai, rezultatīvai un brīnumainai kopā būšanai, bet mēs iepriecināsim ar idejām un parūpēsimies par brīnumaino radošuma atmosfēru!

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE


Individuālo grupu keramikas meistar klases !

Katra mēneša 3. SESTDIENU mēs piedāvājam izbaudīt individuālas grupas meistar klases no 2  līdz 6 dalībniekiem (ieskaitot)** !  Vai tā būs jūsu ģimene, vai draugi, vai kolēģi - radošā kopā būšana ir unikāls piedzīvojums!  Dalības maksa 30 eur (ar PVN)* / 1 stunda pieaugušajiem un 20 eur (ar PVN)* / 1 stunda bērniem (no 3 gadu vecumam)***.


* Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

** Ja jūsu kompānija ir lielāka par 6 cilvēkiem, droši sazinājāties ar mums (mob. 28399030), un mēs mēģināsim atrast iespējas iepriecināt jūs visus ar lielisko radošumu!

*** Ir iespēja arī organizēt  radošu pasākumu arī uz ilgāku laiku. Šajā gadījumā pēc pirmās stundas (ar pilnām dalības izmaksām) dalības maksa nākamajām stundām tiek samazināta par 50%. Tas ir 15 eiro stundā par katru pieaugušo un 10 eiro stundā par katru bērnu.


Iepazīstināties ar mūsu nodarbību sarakstu un pieteikties nodarbībām varat šeit :


Pie mums jau svinēja dzimšanas dienas (gan bērni, gan arī pieaugušie), vārda dienas, vecmeitu ballītes, draugu un draugu kopā būšanas, meiteņu pasēdēšanas, līgavas un līgavaiņa sagatavošanās kāzām un daudz citu iemeslu lieliskām radošumam!

Vai gribat uzzināk vairāk?

Varat pieteikties jaunumiem un saņemt visaktuālāku informāciju par mūsu nodarbībām

Pieteikties jaunumiem

Apskatīt grupas nodarbību sarakstu un uzzināt kādas interesantas nodarbības notiek mūsu darbnīcā

Apskatīt nodarbību sarakstu

Jums arī ir iespēja uzrakstīt mums ziņu, noradot kāda tieši meistarklase/ nodarbība jūs interesē. Informējiet mūs detalizētou informāciju par iespējamo darumu, pasākuma ilgumu un dalībnieku skaitu. 

Ar lielu prieku mēs mēģināsim jums atbildēt pēc iespējas ātrāk.Patīkams bonuss! Telpu īre ir iekļauta radošā pasākuma organizācijā.

Vairāk uzzināt par LeMade radošo telpu
  

Pirkumu grozs