Individuālie radošie pasākumi 

Mēs organizējam tematiskās nodarbības - meistarklases : ar dažādiem materiāliem, dažādās tehnikās un dažādos dekoratīvi lietišķos novirzienos, kur jūs un jūsu draugi, kolēģi varat pieteikties un izbaudīt šo brīnumu! 

Un, ja jums ir padomā kāds īpašs pasākums vai notikums - radošums ir lieliskā iespēja aizraujošai, rezultatīvai un brīnumainai kopābūšanai, bet mēs iepriecināsim ar idejām un parūpēsimies par brīnumaino radošuma atmosfēru!

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE


Iepazīstināties ar mūsu nodarbību sarakstu un pieteikties nodarbībām varat šeit :


Pie mums jau svinēja dzimšanas dienas (gan bērni, gan arī pieaugušie), vārda dienas, vecmeitu ballītes, draugu un draugu kopābūšanas, meiteņu pasēdēšanas, līgavas un līgavaiņa sagatavošanās kāzām un daudz citu iemeslu lieliskām radošumam!

Vai gribat uzzināk vairāk?

Varat pieteikties jaunumiem un saņemt visaktuālāku informāciju par mūsu nodarbībām

Pieteikties jaunumiem

Apskatīt grupas nodarbību sarakstu un uzzināt kādas interesantas nodarbības notiek mūsu darbnīcā

Apskatīt nodarbību sarakstu

Jums arī ir iespēja uzrakstīt mums ziņu, noradot kāda tieši meistarklase/ nodarbība jūs interesē. Informējiet mūs detalizētou informāciju par iespējamo darumu, pasākuma ilgumu un dalībnieku skaitu. 

Ar lielu prieku mēs mēģināsim jums atbildēt pēc iespējas ātrāk.Patīkams bonuss! Telpu īre ir iekļauta radošā pasākuma organizācijā.

Vairāk uzzināt par LeMade radošo telpu
  

0

Pirkumu grozs