Keramika ar nozīmi

Mēs visi esam īpaši. Katram no mums ir savi svarīgi un nesvarīgi sīkumi, vērtības, jūtas, emocijas .., no kurām arī tiek veidota mūsu dzīve. Un katrai tās detaļai ir sava nozīme. Un visu mūžu mēs cenšamies izprast šīs nozīmes.

Dažkārt mums izdodas kaut ko saprast, realizēt.. Bet kā gan paturēt prātā svarīgas domas? Kā neaizmirst to nozīmīgo, kas ir mūsu dzīves vērtību bāze? Tas ir jāizdzīvo! Izbaudīt radoši! Un kur, ja ne keramikā, var atklāt visu savu radošo potenciālu un izpausties!

Aicinu uz neaizmirstamu, apzināšanās un iedvesmas pilnu piedzīvojumu!

Laipni lūdzam keramikā ar nozīmi!


Все мы особенные. У каждого из нас есть свои важные и неважные мелочи, ценности, чувства, эмоции.., из которых и выстраивается наша жизнь. И каждая её деталь имеет своё значение и свой смысл. И всю свою жизнь мы пытаемся разобраться в этих смыслах. 

Порой нам удаётся что-то понять, осознать.. Но как же удержать в нашем сознании важные мысли? Как не забывать то значимое, что является ценностной базой нашей жизни? Это надо прожить! С наслаждением и творчески насыщенно! И где как не в керамике можно открыть весь свой творческий потенциал и проявить себя! 

Приглашаю вас в незабываемое приключение, полное осознанности и вдохновения! 

Добро пожаловать в керамику со смыслом!

#LEMADESCHOOL

#KERAMIKAARNOZĪMI

Tuvākie temati

24.09.22 - "Prieks"

Kas ir prieks? Tieši Tev!
Kā tas izskatās? Kāda ir tā smarža un krāsa? Kāpēc tas Tev ir nepieciešams? Uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim atbildes sevī un izteiksim tos savā keramikas mākslā!

22.10.22 - "Uzticība"

Kā uzvedās Tava uzticībā Tevī? Kā Tu to saproti un jūti? Kā un kur Tevī dzīvo Tava  uzticība citiem? Kā ir ar Tavu uzticību sev pašam? Meklēsim nozīmes - katram savus - šajā dziļajā un svarīgajā tematā, lai izveidotu no māla savu uzticību! Sev!

Kas ir laime? Vai mīlestība..
Kā to var iemūžināt mālā un izveidot īsto mākslas darbu?
To visu uzzināsim jaunajā Jeļenas Horste-Pirhas autor programmā "Keramika ar nozīmi".

Kopā ar 6 meistar klases dalībniekiem 4 stundas laikā mēs baudīsim īsto radošumu ar nozīmi. Piedalīties var pieaugušie ar vismaz minimālo pieredzi māla veidošanā.

Katru reizi mēs runāsim par jauniem, dziļiem tematiem un īstenosim tos keramikā, iepazīstoties ar dažādām metodēm un paņēmieniem darbā ar mālu.
Aptuveni 7-10 dienu laikā visi izveidotie brīnumi pēc apžūšanas būs apdedzināti.
Tos būs iespēja arī noglazēt mūsu LeMade School nodarbībās (pēc vajadzības), saņemt jums ērtākajā laikā savu mākslas darbu, bet pats galvenais - ikviens meistar klases brīnums piedalīsies mūsu online tematiskajā izstādē!

Meistar klase maksā 75 eur (ar PVN) katram dalībniekam.
Bet tiem, kas jau piedalījās LeMade School nodarbībās un meistar klasēs ir paredzēta speciālā cena 65 eur (ar PVN).

Cenā ir iekļauts viss nepieciešams radošām procesam : gan māls, gan instrumenti, gan darbu apdedzināšana.. gan arī tēja/ kafija/ ūdens un našķi patīkamā iedvesmojošā atmosfērā.

Ir paredzēta arī kafijas/ tējas pauze.
Uz tikšanos brīnumainajā radošuma pasaulē ar nozīmi!

Pieteikties nodarbībām jūs varat šeit :

Pirkumu grozs