Laime radīt!
Brīnumi notiek pašu rokām

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Spēja radīt - neticams iedvesmas un laimes avots!  

Un keramikas veidošana ir īpašs process, kas ļauj ikkatram patiesi izplatīt savus spārnus, gūt svaigo gaismas ieelpu un radīt! Radīt īstus brīnumus un baudīt gan emocionāli, gan taustāmi šo formas piedzimšanu, kas notiek tavās rokās!  

Tieši tāpēc jau 5. gadu (no 2018. gadā janvāra) LeMade.lv keramikas darbnīcā notiek brīnumainas keramikas nodarbības un meistar klases visiem tiem, kas vēlas izprast šo keramikas burvību! 

Sākumā tas bija keramikas radīšanas meistar klases pieaugušajiem, bērniem un pusaudžiem "Made With LeMade" (darīts ar LeMade) un vēlāk tas pārvēršas arī par mūsu LeMade School ar mūsu lieliskiem keramikas kursiem un nodarbībām.

Pat pandēmijas laikā mūsu audzēkņi turpināja attīstīt savas prasmes un zināšanas - online nodarbībās, konsultācijās un darbojoties patstāvīgi mājās. No sirds lepojamies par viņu talantiem, izciliem rezultātiem un sasniegumiem!

Radošuma iespējas iet pāri visiem ierobežojumiem!

LeMade School nodarbības atkal notiek!

Mēs zinām cik ļoti jūs gaidāt informāciju par LeMade School nodarbībām!  Paldies par jūsu aktivitāti un pacietību! 

Pieteikties uz nodarbībām varat zemāk - NODARBĪBU SARAKSTĀ.


Jā, mēs atkal varam lutināt jūs ar burvīgo radošumu! 

Jūs gaida grupas nodarbības pieaugušajiem gan veidošanā, gan glazēšanā. Gan arī individuālās grupas nodarbības ģimenes, draugu, kolēģu pasākumiem un vienkārši lieliskai kopā būšanai.

Gan iesācējiem, gan meistariem ar pieredzi!

  • PIRMDIENĀS no plkst. 18:30 līdz plkst. 20:00 veidošanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 6 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 30 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem / 25 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus.
  • CETURTDIENĀS no plkst. 18:30 līdz plkst. 20:00 glazēšanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 6 dalībniekiem ieskaitot). Dalības maksa 40 eur (ar PVN)* jauniem dalībniekiem / 35 eur (ar PVN)* tiem, kas jau apmeklēja mūsu pasākumus .
  • Katra mēneša 3. SESTDIENU mēs piedāvājam izbaudīt individuālas grupas meistar klases no 2  līdz 6 dalībniekiem (ieskaitot)** !  Vai tā būs jūsu ģimene, vai draugi, vai kolēģi - radošā kopā būšana ir unikāls piedzīvojums!  Dalības maksa 30 eur (ar PVN)* / 1 stunda pieaugušajiem un 20 eur (ar PVN)* / 1 stunda bērniem (no 3 līdz 12 gadu vecumam)***.
  • ka arī ir iespēja sarunāt individuālo grupu meistar klases jums ērtākajā laikā  (no 2 dalībniekiem)**!  Vai tā būs jūsu ģimene, vai draugi, vai kolēģi - radošā kopā būšana ir unikāls piedzīvojums!  Dalības maksa ir atkarīga no dalībnieku skaita un nodarbības ilguma. Detaļas Individuālo radošo pasākumu sadaļā.*

17.09.2022 ir septembra individuālo grupu diena!

Baudīsim kopīgu radošumu, sirsnīgas sarunas, gaišas un priecīgas emocijas un, protams mūsu brīnumainus sasniegumus keramikā! 

Rezervējiet sev ērtāko laiku 17. septembrī mūsu nodarbību sarakstā! 

Tuvākie temati pieaugušo veidošanas nodarbībām 

05.09.22  

Brīvā tēma - improvizācija


Protams, mums vienmēr ir ko piedāvāt kā nodarbības tēmu un tehnisko virzienu, taču reizēm gribas sajust pilnīgu radošo brīvību! Vai esi gatavs māla improvizācijai?

12.09.22

Sienas dekors "Puķe"

Tā negribas atlaist vasaru! Bet to var iemūžināt keramikā, izveidojot savu māla ziedu - ļoti aktuāls interjera elements un unikālas veidošanas prasmes avots!

19.09.22 

Šķīvis - lapu nospiedums

Vienkārša un ļoti efektīva tehnika unikālas keramikas plāksnes izveidošanai. Izbaudīsim rudens noskaņu un cīnīsimies ar rudens depresiju siltā, radošā gaisotnē!

Iepazīstināties ar mūsu nodarbību sarakstu un pieteikties nodarbībām jūs varat šeit :

Keramika ar nozīmi!

Jauns unikāls keramikas veidošanas formāts! Autora pieeja, daudz radošuma, pārdomu un iedvesmas!

Jau 24.09.22! Uzzināt vairāk var sadaļā "Keramika ar nozīmi"!

Keramika pieaugušajiem

Māla burvestība rodas tieši mūsu pašu rokās! Veidosim un radīsim no māla brīnumdarbus pat bez priekšzināšanām! 

Uzzināt vairāk

Keramikas nodarbības bērniem

Keramikas nodarbības bērniem - ir netikai aizraujošs un interesants process, bet arī ļoti vajadzīgs instuments bērna pareizai attīstībai! 

Uzzināt vairāk

Individuālo grupu  meistarklases

Keramikas meistarklases savā kompānijā!  Vai tā būs jūsu ģimene, vai draugi, vai kolēģi - radošā kopā būšana ir unikāls piedzīvojums!

Uzzināt vairāk

Spēja radīt ir īstā laime, bet iespēja dalīties ar savām zināšanām, iemaņām un palīdzēt citiem sajust šo radošuma brīnumu ir Visuma svētība! 

Radošums, kas ir pilns ar mīlestību un pateicību dāvina meistaram īstos spārnus, un, ieraugot dzīves skaistumu no putnu augstuma, tu nevari citiem to aprakstīt.. Tu vari viņiem palīdzēt iegūt spārnus! 

Pirkumu grozs