Meistarklases individuālām grupām 

Radošā meistarklase Jūsu draugu vai ģimenes lokā! Kas var būt labāk? Vai tas būtu svinīga diena, vai vienkārši sirsnīgās tikšanās, vai arī teambuilding pasākums.. Galvenais, ka radošums - tā ir lieliskā iespēja aizraujošai, rezultatīvai un brīnumainai kopā būšanai, bet mēs iepriecināsim ar idejām un parūpēsimies par brīnumaino radošuma atmosfēru! 

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Īpašie radošie kopā būšanas mirkļi

ģimenēm, draugiem, kolēģiem, svinīgiem pasākumiem un vienkārši lieliskai kopā būšanai) no 2 dalībniekiem


Keramikas diena! Katra mēneša 3. SESTDIENĀ (ja nav izmaņas) 

Jūs varat izveidot savu individuālo grupu  (no 2 līdz 10 dalībniekiem ieskaitot)** un pieteikt savu dalību nodarbību sarakstā !  Vai tā būs jūsu ģimene, vai draugi, vai kolēģi - radošā kopā būšana ir unikāls piedzīvojums!  

Dalības maksa 30 eur (ar PVN)*/ 1 stunda pieaugušajiem un 20 eur (ar PVN)* / 1 stunda bērniem (no 3 līdz 12 gadu vecumam)***.

Pieteikt savu grupu uz meistar klasi var (to pat ir jādara ;) mūsu nodarbību sarakstā (zemāk), izvēloties ērtāko (un brīvu) laiku attiecīgajā datumā. Katrs laika periods domāts vienai grupai, tāpēc veicot rezervāciju jūs pieteicat savu veselu grupu. Un jau komentāros ziņojiet grupas cilvēku skaitu, bērnu vecumu (ja viņi ir grupas dalībnieki) un to īpašu iemeslu, kas jūs motivēja organizēt šo burvīgo kopā būšanu. 

* Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

** Ja jūsu kompānija ir lielāka par 8 cilvēkiem, droši sazinājāties ar mums (mob. 28399030), un mēs mēģināsim atrast iespējas iepriecināt jūs visus ar lielisko radošumu!

*** Ir iespēja arī organizēt  radošu pasākumu arī uz ilgāku laiku. Šajā gadījumā pēc pirmās stundas (ar pilnām dalības izmaksām) dalības maksa nākamajām stundām tiek samazināta par 50%. Tas ir 15 eiro stundā par katru pieaugušo un 10 eiro stundā par katru bērnu.


Radošie pasākumi jums ērtākajā laikā

Tieši tā! Ja jūs plānojāt kādu īpašo pasākumu, ir iespēja sarunāt savas individuālas grupas meistar klasi jums ērtākajā laikā  (no 2 dalībniekiem)**!  Vai tā būs jūsu ģimene, vai draugi, vai kolēģi - radošā kopā būšana ir unikāls piedzīvojums! Vienkārši sazinieties ar LeMade un sarunājiet jums ērtāko laiku! 

Dalības maksa ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas, radošuma tehnikas un nodarbības ilguma. Bet vienmēr visu varam izrunāt un sarunāt.

Meistar klasēs individuālām grupām jums ērtākajā laikā var izvēlēties dažādas radošuma iespējas (keramikas veidošanā, keramikas glazēšana, keramikas apgleznošana un/ vai dekorēšana, keramikas rotu veidošana, aroma - keramikas brīnumi un citi).

Tematiskajiem pasākumiem (īpašas svinības, vecmeitu/ vecpuišu ballītes un citi) ir iespēja arī izstrādāt un pielāgot radošu tematiku.


Izbraukuma pasākumi

Esam gatavi arī atbraukt pie jums un iepriecināt jūsu ģimeni, draugus, kolēģus ar brīnumainiem radošuma veidošanas procesiem.

Cena ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas, radošuma tehnikas, nodarbības ilguma un izbraukšanas izmaksām (pasākumu attālums, gatavo brīnumu saņemšanas iespējas un citi).  Bet vienmēr visu varam izrunāt un sarunāt.  Vienkārši sazinieties ar LeMade un pastāstiet par savām idejām!

Tuvākie KERAMIKAS SESTDIENAS datumi ir 

19.11.22 un 17.12.22 

Iepazīstināties ar mūsu nodarbību sarakstu un pieteikties nodarbībām varat šeit :


Pie mums jau svinēja dzimšanas dienas (gan bērni, gan arī pieaugušie), vārda dienas, vecmeitu ballītes, vecpuišu ballītes, draugu un ģimenes kopā būšanas, meiteņu pasēdēšanas, līgavas un līgavaiņa sagatavošanās kāzām un daudz citu iemeslu lieliskām radošumam!

Vai gribat uzzināk vairāk?

Apskatīt grupas nodarbību sarakstu un uzzināt kādas interesantas nodarbības notiek mūsu darbnīcā

LeMade School nodarbības

Jums arī ir iespēja uzrakstīt mums ziņu, noradot kāda tieši meistarklase/ nodarbība jūs interesē. Informējiet mūs detalizētu informāciju par iespējamo datumu, pasākuma ilgumu un dalībnieku skaitu. 

Ar lielu prieku mēs mēģināsim jums atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Pirkumu grozs