Keramika ar savējiem!

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Radošā meistarklase Jūsu draugu, kolēģu kompānijā vai ģimenes lokā! Kas varētu būt labāk? Vai tas būtu svinīga diena, īpašie svētki,  "teambuilding" pasākums vai arī vienkārši sirsnīgās tikšanās..

Galvenais, ka radošums - tā ir lieliskā iespēja aizraujošai, rezultatīvai un brīnumainai kopā būšanai, bet mēs jūs iepriecināsim ar idejām un parūpēsimies par brīnumaino radošuma procesu un atmosfēru!

Īpašie radošie kopā būšanas mirkļi

Radošie pasākumi ģimenēm, draugiem, kolēģiem, svinīgiem pasākumiem un vienkārši lieliskai kopā būšanai!

Cenu tabula keramikas meistarklasēm "ar savējiem" 

Cenas ir noradītas katram pasākuma dalībniekam par 1. stundu (60 min.)   

Norādītās cenās ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam konkrētā pasākumā un arī veiksmīgāko rezultātu sasniegšanai: unikālā meistar klase lieliska meistara vadībā, priekšauti, māls, glazūras, instrumenti, palīg materiāli, tēja/ dzeramais ūdens, našķi brīnišķīgajā radošuma atmosfēra, rūpes par brīnum darbiem žūšanas - apdedzināšanas posmos, brīnum darbu apdedzināšana un arī speciāls iepakojums.


 3. Mēneša sestdiena 
 Darba dienās 
(grupās 2-4 cilvēkiem)
  Darba dienās
(grupās 5+ cilvēkiem)
  Brīvdienās
(grupās 2-4 cilvēkiem)
  Brīvdienās
(grupās 5+ cilvēkiem)
 Bērni (no 3 - līdz 12 gadiem)  20 €  25 €  20 €  30 €  25 €
 Pusaudži (12+ gadi) 25 €  30 €  25 €  40 €  35 €
 Pieaugušie (18+ gadi) 30 €  40 €  35 €  50 €  45 €

+10 € par katru papildus pusstundu (30 min.) katram dalībniekam

Cena var mainīties izbraukuma pasākumiem, skolu pieteikumiem un īpašas tematikas meistarklašu pakalpojumiem.

Katra mēneša 3. SESTDIENĀ (ja nav izmaņas) pie mums ir īpaša diena!

Jūs varat saorganizēt "savējos" (savu individuālo grupu no 2 līdz 8 dalībniekiem ieskaitot) un pieteikt savu dalību pasākumu kalendārā! iemesls var būt jebkāds, galvenais - jūsu radošā kopā būšana būs viennozīmīgi unikāls piedzīvojums!  

Dalības maksa katram dalībniekam:

  •  20  bērniem (no 3 līdz 12 gadiem)  par 1. stundu (60 min.)
  • 25  pusaudžiem (no 12 gadiem)  par 1. stundu (60 min.)
  • 30   pieaugušajiem par 1. stundu (60 min.)
  • +10  € par katru papildus pusstundu (30 min.)

Norādītās cenās ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam konkrētā pasākumā un arī veiksmīgāko rezultātu sasniegšanai: unikālā meistar klase lieliska meistara vadībā, priekšauti, māls, glazūras, instrumenti, palīg materiāli, tēja/ dzeramais ūdens, našķi brīnišķīgajā radošuma atmosfēra, rūpes par brīnum darbiem žūšanas - apdedzināšanas posmos, brīnum darbu apdedzināšana un arī speciāls iepakojums.

Pieteikt savu grupu uz meistar klasi ir iespējams pasākumu kalendārā, izvēloties jums ērtāko (un brīvu) laiku attiecīgajā datumā. Katrs laika periods (1 stunda) domāts vienai grupai, tāpēc veicot rezervāciju jūs pieteicat visu savu grupu. Un jau komentāros lūdzam jūs informēt grupas cilvēku skaitu, bērnu vecumu (ja viņi ir grupas dalībnieki) un to īpašu iemeslu, kas jūs iedvesmoja organizēt šo burvīgo kopā būšanu. Nepieciešamības gadījumā LeMade meistare sazināsies ar jums un izrunās detaļas, ja būs nepieciešams sagatavot speciālo tematu īpašam pasākumam.

Ir iespēja organizēt  radošu pasākumu arī uz ilgāku laiku. Šajā gadījumā pēc pirmās stundas (ar pilnām dalības izmaksām) dalības maksa katram dalībniekam +10 € par katru nākamo pusstundu (30 min.). Meistarklasei, kas plānojas būt ilgāka par 1,5 h ir nepieciešama nākamas nodarbības papildus rezervācija (tā, lai rezervēti nodarbības laiki ir viens pēc otra). Ieteicams radošo nodarbību laiks pirmsskolas-sākumsolas bērniem ir līdz 60 min, pamatskolas bērniem līdz 60-90 min.

Meistar klases laikā visi dalībnieki varēs iepazīstināties ar vienu no plašiem keramikas veidošanas veidiem. Būs pieejami dažādu tehniku un trauku/ dekoru veidu paraugi un piedāvājumi, lai kopīgi izvēlēties to īsto, par ko sapņoja sirds! Un jau aptuveni pēc 7-10 dienām visi keramikas brīnumdarbi būs rūpīgi izžāvēti, apdedzināti speciālajā keramikas krāsnī un iesaiņoti, lai jūs varētu tos saņemt LeMade Boutique (Brīvības 169, Rīga) darba dienās no plkst. 12:00 līdz 18:30  (iepriekš sazinoties ar LeMade, lai mēs varētu tos iepakot un sagatavot saņemšanai).

Pēc jūsu velmēm būs iespēja apmeklēt arī glazēšanas meistarklasi, kur mēs pārklāsim jūsu brīnumus ar glazūrām, lai tie būtu ne tikai dekoratīvi lietojami, bet arī praktiski lietojami un vēl skaistākie. Tad veiksim 2. apdedzināšanu un aptuveni nedēļas laikā jūs varētu tos saņemt LeMade Boutique (darba dienās no plkst. 12:00 līdz 18:30).

Ja jūsu kompānija ir lielāka par 8 cilvēkiem, droši sazinājāties ar mums, un mēs mēģināsim atrast iespējas iepriecināt jūs visus ar lielisko radošumu!

Tuvākie KERAMIKAS SESTDIENU datumi ir 20.04.24 un 25.05.24!

Pieteikties uz mūsu pasākumiem un iepazīstināties ar tuvāko nodarbību piedāvājumiem var pasākuma kalendārā (zemāk)

Atrodiet vēlamo pasākumu un datumu (nedēļas kalendārā var šķirt ar > un < pogām ), nospiediet pogu "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN), neaizmirsiet iepazīstināties ar svarīgo informāciju un papildus informāciju (poga "VAIRĀK" (LV) vai "MORE" (EN)) un veicat rezervāciju (vēlreiz nospiežot pogu  "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN)). Pirmajai reizei būs nepieciešami veikt reģistrāciju (vārds, kontakt informācija), kas ļaus vēlāk baudīt savu personālo "kabinetu" (veikt jaunas rezervācijas, izmaiņas vai arī atcelt rezervācijas). Un, protams, rakstiet-zvaniet, ja kaut kas neizdodas.


Radošie pasākumi jums ērtākajā laikā

Tieši tā! Ja jūs plānojāt kādu īpašo pasākumu, ir iespēja sarunāt "Meistarklasi ar savējiem" jums ērtākajā laikā  (no 2 dalībniekiem)!  Vai tā būs jūsu ģimene, vai draugi, vai kolēģi - radošā kopā būšana ir unikāls piedzīvojums! Vienkārši sazinieties ar mums un sarunājiet jums ērtāko laiku. Ja mums būs iespēja - ar prieku iepriecināsim jūs ar LeMade School brīnumaino meistarklasi! 

Dalības maksa ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas, radošuma tehnikas un nodarbības ilguma (aptuvenas cenas ir pieejamas cenu tabulā).

Šī formāta meistarklasēs var izvēlēties dažādas radošuma iespējas (keramikas veidošanā, keramikas glazēšana, keramikas apgleznošana un/ vai dekorēšana, keramikas rotu veidošana, aroma - keramikas brīnumi un citi). Ka arī īpaši LeMade School nodarbību formāti. 

Tematiskajiem pasākumiem (īpašas svinības, vecmeitu/ vecpuišu ballītes un citi) ir iespēja arī izstrādāt un pielāgot īpašu radošu veidu un tematiku keramikā.
Izbraukuma pasākumi

Esam gatavi arī atbraukt pie jums un iepriecināt jūsu ģimeni, draugus, kolēģus ar brīnumainiem radošuma veidošanas procesiem.

Cena ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas, radošuma tehnikas, nodarbības ilguma un izbraukšanas izmaksām (pasākumu attālums, gatavo brīnumu saņemšanas iespējas un citi).  Bet vienmēr visu varam izrunāt un sarunāt.  Vienkārši sazinieties ar mums un pastāstiet par savām idejām!

Pie mums jau svinēja dzimšanas dienas (gan bērni, gan arī pieaugušie), vārda dienas, "teambuilding" pasākumus, vecmeitu ballītes, vecpuišu ballītes, draugu un ģimenes kopā būšanas, meiteņu pasēdēšanas, līgavas un līgavaiņa sagatavošanās kāzām, kompānijas jubilejas, tematiskie pasākumi u.t.t  Esam gatavi arī citiem brīnišķīgiem iemesliem lieliskām radošumam!

Jums ir velme organizēt individuālo pasākumu ar savējiem? Uzrakstiet mums ziņu, noradot kāda tieši meistarklase via nodarbība jums ir padomā, pastāstiet detaļas (laimīgs iemesls, iespējams datums-laiks, pasākuma ilgums un aptuvens dalībnieku skaits). Mēs mēģināsim jums atbildēt pēc iespējas ātrāk un arī iepriecināt ar mūsu piedāvājumiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.