Lieliskie brīnumi
lieliskiem cilvēkiem

Radošā darbnīca-veikals

Brīnumainā, iedvesmas un nozīmes pilna vieta, kur var atnākt un bez steigas izbaudīt mūsu keramikas brīnumus un art objektus! Paņemt tos rokās, sajust tos siltumu, dziļumu, uzzināt to dvēseles stāstu un atrast to īpašo, no kā sirds sāk līksmot un iedvesmas laime piepilda prātu un dvēseli.

Tā var būt dāvana kādam mīļajam cilvēkam, labam draugam, vai arī kolēģiem, gan arī patīkams pārsteigums sev pašam - labam noskaņojumam! Kāpēc gan nē? Jo tieši šeit ir iespējams izbaudīt vislabākos mūsu brīnumus!

It īpaši tagad, kad veikalā jūs sagaidīs pati LeMade burvestības valsts saimniece - autore, kas arī rada visus šos brīnum darbus. Un jūs varēsiet ar viņu iepazīstināties, aprunāties, uzzināt vairāk par iecienītākajiem brīnumiem, vai arī par iespējām pasūtīt kādu savu īpašo brīnumu, par ko sen sapņojāt. Jo sapņiem ir jāpiepildās! Mēs to noteikti zinām!

Šeit ir iespēja arī iegādāties lielisko LeMade Dāvanu Karti, lai uzdāvinātu to svētkos vai īpašajā datumā. Un dāvanu saņēmējs (vai arī saņēmēji) varēs paši izvēlēties sev dāvanu vislieliskāko dāvanu no plašiem LeMade piedāvājumiem.

Un katrs izvēlēts brīnums (gan iegādāts vai pasūtīs LeMade veikalā, gan pasūtīts mūsu online veikalā) būs skaisti iesaiņots ar lielu mīlestību īpašām sirsnīgām detaļām (piemēram, lavanda vai rožlapiņas no mammas dārza).. Bet īpašiem gadījumiem vienmēr ir iespēja pasūtīt arī speciālo, greznu dāvanu iesaiņošanu (pat ar apsveikuma kartiņu).  

Apmaksāt savus pirkumus un pasūtījumus LeMade Boutique telpās var gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma karti.

Un pats galvenais - mēs ticam, ka ar prieku, laimi un mīlestību ir jādalās. Tieši tāpēc mums vienmēr ir mazas dāvaniņas ik katram mūsu ciemiņam. Ar nepacietību gaidām mūsu tikšanos!

Lieliski brīnumi lieliskiem cilvēkiem!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.