Radošās darbnīcas LeMade veikals 

Brīvības 169, Rīga

Esam tik ļoti laimīgi, ka visbeidzot mēs varam satikties ar jums un parādīt jums visus LeMade brīnumus dzīvajā! 

Mēs vēl tikai ceļā sākumā un daudz kas ir jāizdara, bet jau tagad ļoti gaidām jūs pie mums ciemos, Brīvības 169, Rīgā! 

Pašlaik mūsu darba laiks ir darba dienās no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:30

Bet mēs to vēl koriģēsim, jo gribam priecināt jūs arī brīvdienās ar saviem brīnumiem! 

Tāpēc jautājumu gadījumā droši zvaniet pa mob. 28399030, lai precizētu šo informāciju.

Mūsu veikals "LeMade Boutique" 

Brīnumainā, iedvesmas un nozīmes pilna vieta, kur var atnākt un bez steigas izbaudīt mūsu keramikas brīnumus un art objektus! Paņemt tos rokās, sajust tos siltumu, dziļumu, uzzināt to dvēseles stāstu un atrast to īpašo - savējo, no kā sirds sāk līksmot un iedvesmas laime piepilda prātu un dvēseli.

Tā var būt gan dāvana kādam mīļajam cilvēkam, draugam, vai arī kolēģiem, gan arī patīkams nieciņš sev pašam - labam noskaņojumam! Kāpēc gan nē? Jo tieši šeit ir iespējams izbaudīt vislabākos mūsu piedāvājumus.

It īpaši tagad, kad jūs sagaidīs pati LeMade Boutique saimniece - meistare, kas arī rada visus šos brīnum darbus. Un jūs varēsiet iepazīstināties, aprunāties, uzzināt par iespējām pasūtīt kādu savu īpašo brīnumu, par ko sen sapņojāt. Jo sapņiem ir jāpiepildās! Mēs to noteikti zinām!

Jūs varesiet pat iegādāties lielisko LeMade Dāvanu Karti, ko var uzdāvināt svētkos vai īpašajā datumā, lai dāvanu saņēmējs (vai arī saņēmēji), varētu paši izvēlēties sev dāvanu no LeMade piedāvājumiem.

Un katrs brīnums - gan tas, kas ir iegādāts vai pasūtīs LeMade veikalā, gan pasūtīts mūsu online veikalā - būs skaisti iesaiņots ar īpašām sirsnīgām detaļām. Īpašiem gadījumiem būs iespēja pasūtīt arī speciālo, greznu dāvanu iesaiņošanu.  

Un maksāt LeMade Boutique telpās var gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma karti.

Gaidīsim jūs ciemos!

Pirkumu grozs