Keramika pieaugušajiem

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Dažreiz tieši pieaugušajiem cilvēkiem pietrūkst iespēju sevi radoši atvērt un attīstīt, apzināti baudīt savu darbību, atbrīvoties no iekšējiem stresiem, sajust brīnumu un galu galā izlaist savu iekšējo bērnu, lai viņš laimīgi priecājās un brīvi veido pašu rokām visu, ko grib! :)

To visu var īstenot keramikā! Tā ir tik gudra un dziļa, tik jautra un aizraujoša.. tik plaša un tik bagāta! Tev ir tikai jāizlemj un jāļauj tam brīnumam notikt! 

Plāni uz 2024. gada vasaru

Vasara - lielisks laiks ne tikai atpūtai, bet arī radošo plānu un projektu realizācijai! Tieši tāpēc arī LeMade School notiek izmaiņas nodarbību un meistar klašu grafikā. Lieliska iespēja saplānot savu vasaru un izbaudīt keramikas pasaules burvestību!  

Pieteikties vasaras ieplānotiem pasākumiem varat "Pasākumu kalendārā",  un par meistar klašu organizāciju individuālām grupām droši rakstiet uz mob. (+371) 28399030 (WatsApp) vai arī uz meilu Lemade.lv@gmail.com

Izmaiņas apmaksas kārtībā!

50% Priekšapmaksa + 50% Apmaksa uz vietas (sk. nauda vai ar bankas karti)  Paldies par jūsu sapratni!

Arī vasaras periodā būsim laimīgi jūs redzēt mūsu nodarbībās un meistar klasēs! Rezervācija un apmaksa tagad notiks 3. etapos:

 1. pasākumu kalendārā jūs varēsiet, kā arī iepriekš, atrast vajadzīgo nodarbību un veikt rezervāciju
 2. 3 dienu laikā  pēc rezervācijas veikšanas  (ja pasākums paredzēts pēc nedēļas un vairāk) vai šī diena laikā (ja pasākums paredzēts 7 dienu laikā)  lūdzam veikt 50% priekšapmaksu.  Ieteicam veikt to pēc iespējas ātrāk, lai neaizmirstu un jūsu rezervācija netiktu atcelta!
 3. Pirms vai pēc nodarbības veikt atlikušo 50% apmaksu uz vietas (skaidrā naudā vai ar bankas karti). Baudām burvīgu nodarbību LeMade School!
! ! ! Rezervācijas atcelšanas gadījumā priekšapmaksa netiek atriezta ! ! !

Rekvizīti 50% priekšapmaksai:

Saņēmējs: JEĻENA HORSTE-PIRHA
Konts: LV04HABA0551040693094
Maksājumu temats: nodarbības dalībnieka Vārds, Uzvārds un  nodarbības datums (laiks)

Tuvākas veidošanas nodarbības temati:

14.06.24Šķīvīšu veidošana ar botāniskām faktūrām! Dabas skaistums mūsu māla brīnumos!

19.07.24

Īstā keramikas dekoratīvu ziedu radīšanas burvība! Pārsteidzošs  aktuālo sienu interjera dekoru veidošanas process!

09.08.24


Dažāda veida bļodas, bļodiņās, dziļi trauciņi, kas būs veidoti "De ball" roku tehnikā un izrotāti ar dažādām unikālām faktūrām!

Individuālo projektu diena!

Jauns formats tiem, kam ir pieredze māla veidošanā un kas grib realizēt savu keramikas sapņu projektu pieredzējuša meistara vadībā.

Ir pieredze, bet trūkst zināšanu niansēs? Ir ideja, bet nav zināšanas kā to īstenot dzīvē? 

Tad šis īpašais formāts ir paredzēts tieši Tavu keramikas projektu īstenošanai! 

Jo tieši šeit pieredzējis meistars palīdzēs izprast visas projekta sarežģītības un smalkumus, piedāvās optimālus risinājumus tā realizācijai un palīdzēs ar padomiem māla veidošanas tehniskajos procesos!

Mūs gaida 4 stundas pārsteidzoša dzīvā radošuma interesantāko cilvēku lokā (citu mums nav) ar uzkodu un tējas pauzi, daudzām burvīgām iespējām un idejām iedvesmai!

Pasākumu kalendārs

Šeit (zemāk) jūs varat pieteikties uz mūsu pasākumiem un iepazīstināties ar tuvāko nodarbību piedāvājumiem

Atrodiet vēlamo pasākumu un datumu (nedēļas kalendārā var šķirt ar > un < pogām ), nospiediet pogu "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN), neaizmirsiet iepazīstināties ar svarīgo informāciju un papildus informāciju (poga "VAIRĀK" (LV) vai "MORE" (EN)) un veicat rezervāciju (vēlreiz nospiežot pogu  "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN)). Pirmajai reizei būs nepieciešami veikt reģistrāciju (vārds, kontakt informācija), kas ļaus vēlāk baudīt savu personālo "kabinetu" (veikt jaunas rezervācijas, izmaiņas vai arī atcelt rezervācijas). Un, protams, rakstiet-zvaniet, ja kaut kas neizdodas.

Iesācējiem un meistariem ar pieredzi

Informācija par mūsu aktuālākiem piedāvājumiem un iespējām apmeklēt LeMade School brīnum pasākumus.

Norādītās cenās ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam konkrētā pasākumā un arī veiksmīgāko rezultātu sasniegšanai: unikālā meistar klase, priekšauti, māls, glazūras, instrumenti, palīg materiāli, tēja/ dzeramais ūdens, našķi brīnišķīgajā radošuma atmosfēra, rūpes par brīnum darbiem žūšanas - apdedzināšanas posmos, brīnum darbu apdedzināšana un arī speciāls iepakojums. 

Individuālo projektu diena (veidošana ar pieredzi)!

Tiem, kam ir pieredze māla veidošanā un kas grib realizēt savu keramikas sapņu projektu pieredzējuša meistara vadībā. 

Meistarklasē (un cenā) ir iekļauta personīga konsultācija ar keramikas meistari, projektu katra etapa analīze, māls (balts/tumšs), instrumentu, papildu aprīkojumu un materiālu izmantošana, apdedzināšana, tēja/ūdens ar uzkodām, patiesa dzīva radošuma atmosfēra, daudz jaunu zināšanu, radoši kontakti un pārsteidzoša iedvesma!

Visiem sapņiem ir jāpiepildās! Īpaši radošajiem!

Cena par meistar klasi 75 eur 

 • 21.07.24 (Sv)  10:00-14:00
 • 11.08.24 (Sv)  10:00-14:00
Paspējiet pieteikties, jo grupā ir tikai 4 dalībnieki! 

Veidošanas nodarbības iesācējiem un meistariem

Lieliskā iespēja nākt uz atsevišķo veidošanas nodarbību/ nodarbībām un izveidot savu māla brīnumu vai arī brīnumu komplektus (trauki, dekori u.c.). 

Katrā nodarbībā ir paredzēts noteikts temats, kas ļaus pat dalībniekiem bez pieredzes izbaudīt dažādas veidošanas tehnikas pamatus un "knifiņus".  Un keramiķi ar priekšzināšanām var nākt uz nodarbību, lai realizētu savus individuālos keramikas projektus brīvā tematā.

Cenas par nodarbību:

 • 35 eur jauniem dalībniekiem
 • 30 eur mūsu "studentiem"

Tuvākie datumi:  

 • 19.07.24  (Pt)  19:00-21:00
 • 09.08.24  (Pt)  19:00-21:00

Glazēšanas nodarbības iesācējiem un meistariem

Lai brīnum darbu būtu ne tikai burvīgi, bet arī krāsainie un praktiski, tos ir jāpārklāj ar speciālām keramiskām  glazūrām un jāapdedzina.  

Katrā nodarbībā ir iespēja glazēt savus izveidotus brīnumus vai arī izvēlēties brīnum darbus no plaša LeMade School piedāvājuma, uzzināt glazēšanas teorijas pamatus, glazēšanas tehniku iespējas un saņemt dizaina konsultāciju, lai sasniegtu visizcilāko rezultātu.

Cenas par nodarbību:

 • 45 eur jauniem dalībniekiem
 • 40 eur mūsu "studentiem"

Tuvākie datumi:

 • 18.07.24 (C)  19:00-21:00
 • 08.08.24 (C)  19:00-21:00

Keramika ar savējiem       3. mēneša sestdienā

Kā arī katru mēnesi 3. sestdienā (ja nav izmaiņas) notiek īpašs formāts : radošās meistarklase jūsu draugu, kolēģu vai ģimenes lokā! Tā varētu būt kāda svinīga diena, īpašs pasākums, kopā būšana ar saviem bērniem, vecākiem, "teambuilding" pasākums vai vienkārši sirsnīgās tikšanās.. Un mēs būsim priecīgi radīt jums neaizmirstamo un iedvesmojošo radošuma atmosfēru.

Tuvākie datumi:   

 • 20.07.24
 • 10.08.24 (!)
Uzzināt vairāk

Keramika ar savējiem citā laikā

Jums ir ideja radoši nosvinēt dzimšanas dienu, vārda dienu, jubileju, gada dienu, sarīkot  "teambuilding" pasākumu, vecmeitu ballīti, vecpuišu ballīti, draugu un ģimenes kopā būšanu, meiteņu pasēdēšanas, līgavas un līgavaiņa sagatavošanās kāzām vai kādu tematisko pasākumu?  Esam gatavi jums piedāvāt izbaudīt keramikas brīnumu pasauli!

Esam gatavi arī citiem brīnišķīgiem iemesliem lieliskām radošumam un arī izbraukuma pasākumiem!


Uzzināt vairāk

Īpašas nodarbības un meistarklases

Mums ir tik daudz dažādu piedāvājumu kā var radoši izbaudīt dzīvi, izplet savus spārnus, uzzināt sevi, harmonizēt, iedvesmoties un iegūt jaunas iemaņas!

Dāvanu Fabrika, Keramika ar nozīmi, Keramikas rotu veidošanas kurss, Online nodarbības un citi.. Dažus no šiem brīnum pasākumiem mēs periodiski atjaunojam, bet daži tiek organizēti tikai pēc pieprasījumā.

Uzzināt vairāk

Nedaudz informācijas par keramikas tapšanas procesiem LeMade School.  

Ikviena brīnuma radīšanai ir nepieciešams laiks. Un keramika prasa īpašu pacietību, atbildību un centību, jo tā sastāv no dažādiem etapiem: 

 • VEIDOŠANA. Mūsu nodarbībās mēs veidojam savus māla brīnumus (trauki, dekori u.t.t.) dažādās roku veidošanas tehnikās, apgūstot interesantus, efektīvākus un ne tik sarežģītus radīšanas paņēmienus. Saņemam gatavas veidošanas stratēģijas un tajā pašā laikā radošo brīvību temata realizācijā.
 • ŽŪŠANA. Pēc veidošanas nodarbības visiem brīnumiem ir pakāpeniski jānožūst. 2-6 dienas (atkarīgi no darba lieluma, sarežģītībās u.t.t.) meistaram ar lielo rūpēm jāseko līdzi žūšanas procesam periodiski pārklājot brīnum darbus ar pārsegu, lai minimizētu plaisu veidošanas vai darbu deformācijas risku (māls žūstot un arī apdedzināšanas laikā saraujas). 
 • 1. APDEDZINĀŠANA. Kad brīnum darbi ir pilnīgi izžuvuši, tie dodas uz 1. apdedzināšanu speciālajā krāsnī. Process aizņem aptuveni 24 stundām (t' ap 1000 C'). Tā pēc aptuveni 7-10 dienām no veidošanas nodarbības visi brīnumdarbi ir apdedzināti (tagad tie saucās par keramikas "biskvītiem"). Ja neplānojiet tos glazēt, ir iespējas saņemt savus brīnum "biskvītus" LeMade Boutique (Brīvības 169, Rīga) iepriekš sazinoties ar LeMade sarunājot piemērotāko laiku.
 • GLAZĒŠANA. Tas ir ne tikai papildu iespēja izbaudīt vēl vienu keramikas brīnum procesu, bet arī ļoti būtisks etaps, lai brīnum darbi būtu skaisti (mums ir daudz dažādu krāsu un toņu piedāvājumi) un praktiski lietojami (it īpaši tas ir svarīgi traukiem, jo bez glazūras tie nav lietojami kā trauki ēšanai, dzeršanai, servēšanai) . Glazēšanas nodarbībā mēs sagatavojam savus brīnum darbus vai arī īpašos darbus, kas ir LeMade School piedāvājumā, glazēšanai, saņemam pamatinformāciju par glazēšanas iespējām un veidiem un ķeramies klāt procesam. 
 • 2. APDEDZINĀŠANA. Kad brīnum "biskvītiņi" ir noglazēti tie atkal dodas uz apdedzināšanu. Process aizņem aptuveni 24 stundām (t' nedaudz augstāk par 1000 C'). Un jau pēc aptuveni 2-4 dienām no glazēšanas nodarbības visi brīnumdarbi ir apdedzināti. Tos ir iespējas saņemt LeMade Boutique (Brīvības 169, Rīga) iepriekš sazinoties ar LeMade  sarunājot piemērotāko laiku.

Keramika nav vienkārši amatniecība!
Tā tiešām ir dvēseles māksla!


Dažas bildes ar veidošanas un glazēšanas procesiem un rezultātiem, ko esam baudījuši mūsu keramikas nodarbībās pieaugušajiem.