Keramika bērniem

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Darbošanās ar mālu palīdz bērnam attīstīt sīko motoriku, atmiņu, runātprasmi, apzinātību, paplašina redzes loku, dod iespēju sevi radoši realizēt, palīdz noņemt iekšējo un fizisko nogurumu/ sasprindzinājumu, ka arī uzlabo un harmonizē emocionālo veselību.

Bet galvenais - jautras, aizraujošas keramikas nodarbības dod bērnam dzīvespriecīgumu, radošo brīvību un laimi!

Plāni uz 2024. gada vasaru

Vasara - lielisks laiks ne tikai atpūtai, bet arī radošo plānu un projektu realizācijai! Tieši tāpēc arī LeMade School notiek izmaiņas nodarbību un meistar klašu grafikā. Lieliska iespēja saplānot savu vasaru un izbaudīt keramikas pasaules burvestību!  

Pieteikties vasaras ieplānotiem pasākumiem varat "Pasākumu kalendārā",  un par meistar klašu organizāciju individuālām grupām droši rakstiet uz mob. (+371) 28399030 (WatsApp) vai arī uz meilu Lemade.lv@gmail.com

Izmaiņas apmaksas kārtībā!

50% Priekšapmaksa + 50% Apmaksa uz vietas (sk. nauda vai ar bankas karti)  Paldies par jūsu sapratni!

Arī vasaras periodā būsim laimīgi jūs redzēt mūsu nodarbībās un meistar klasēs! Rezervācija un apmaksa tagad notiks 3. etapos:

 1. pasākumu kalendārā jūs varēsiet, kā arī iepriekš, atrast vajadzīgo nodarbību un veikt rezervāciju
 2. 3 dienu laikā  pēc rezervācijas veikšanas  (ja pasākums paredzēts pēc nedēļas un vairāk) vai šī diena laikā (ja pasākums paredzēts 7 dienu laikā)  lūdzam veikt 50% priekšapmaksu.  Ieteicam veikt to pēc iespējas ātrāk, lai neaizmirstu un jūsu rezervācija netiktu atcelta!
 3. Pirms vai pēc nodarbības veikt atlikušo 50% apmaksu uz vietas (skaidrā naudā vai ar bankas karti). Baudām burvīgu nodarbību LeMade School!
! ! ! Rezervācijas atcelšanas gadījumā priekšapmaksa netiek atriezta ! ! !

Rekvizīti 50% priekšapmaksai:

Saņēmējs: JEĻENA HORSTE-PIRHA
Konts: LV04HABA0551040693094
Maksājumu temats: nodarbības dalībnieka Vārds, Uzvārds un  nodarbības datums (laiks)

Pasākumu kalendārs

Šeit (zemāk) jūs varat pieteikties uz mūsu pasākumiem un iepazīstināties ar tuvāko nodarbību piedāvājumiem

Atrodiet vēlamo pasākumu un datumu (nedēļas kalendārā var šķirt ar > un < pogām ), nospiediet pogu "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN), neaizmirsiet iepazīstināties ar svarīgo informāciju un papildus informāciju (poga "VAIRĀK" (LV) vai "MORE" (EN)) un veicat rezervāciju (vēlreiz nospiežot pogu  "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN)). Pirmajai reizei būs nepieciešami veikt reģistrāciju (vārds, kontakt informācija), kas ļaus vēlāk baudīt savu personālo "kabinetu" (veikt jaunas rezervācijas, izmaiņas vai arī atcelt rezervācijas). Un, protams, rakstiet-zvaniet, ja kaut kas neizdodas.

Keramikas brīnumu skola lielākiem un mazākiem iesācējiem un meistariem ar pieredzi!

BĒRNI (no 3 līdz 6 gadiem) - Šobrīd piedāvājam iespēju apmeklēt keramikas pasākumus kopā ar vecākiem un ģimeni formātā "Keramika ar savējiem". Dalības maksa 20 eur/bērns. (Dalības maksa bērniem līdz 3 gadiem ir bezmaksas).

BĒRNI (no 7 līdz 11 gadiem) - Šīs vecuma grupas bērniem mēs piedāvājam īpašas grupas nodarbības, kur apgūstam dažādas roku veidošanas tehnikas un darbu ar keramikas glazūrām. Dalības maksa 20 eur jauniem dalībniekiem vai 15 eur tiem, kas jau apmeklēja LeMade School nodarbības.

Un, protams, īpašs formats И, конечно, формат "Keramika ar savējiem" - individuālās grupās ar vecākiem, ģimeni un/vai draugiem. Dalības maksa 20 eur/bērns.

PUSAUDŽI (12+) - Lieliska iespēja, kas ir domāta tikai pusaudžiem - izvēlēties un apmeklēt to formātu, kas labāk patīk: grupas nodarbības bērniem (7 -11 gadi) vai arī grupas nodarbības pieaugušajiem, ka arī formats  "Keramika ar savējiem". Dalības maksa ir atkarīga no pasākuma formāta.

! Cenā ir iekļauts viss, kas ir nepieciešams pasakainam radošuma procesam: māls, glazūras, instrumenti, palīgmateriāli, apdedzināšana, gatavu brīnumu iepakošana, tēja/ ūdens ar našķiem un lieliska radošā atmosfēra.

Veidošana (7-11 gadi)

Katrā nodarbībā ir paredzēts noteikts temats, lai plašāk un interesantāk attīstītu bērnu radošuma iemaņās, zināšanas keramikas veidošanā.

Un kamēr bērni baudīs keramikas burvestību, vecāki var izbaudīt brīvu laiku - veltī to savām darīšanā vai patīkamai pastaigai.

Dalības maksa:

 • 20 eur jauniem dalībniekiem
 • 15 eur mūsu "studentiem"

Tuvākie datumi:

 • 18.07.24 (Pt) 9:30-10:30
 • 19.07.24 (Pt) 9:30-10:30
 • 09.08.24 (Pt) 9:30-10:30

Glazēšana (7-11 gadi)

Glazēsim savus brīnum darbus un arī citus keramikas brīnumus, kas ir LeMade School piedāvājumā, lai jau nākamreiz paņemtu tos mājās. 

Un kamēr bērni baudīs keramikas burvestību, vecāki var izbaudīt brīvu laiku - veltī to savām darīšanā vai patīkamai pastaigai.

Dalības maksa:

 • 20 eur jauniem dalībniekiem
 • 15 eur mūsu "studentiem"

Tuvākie datumi:

 • 18.07.24 (Pt) 10:45-11:45
 • 19.07.24 (Pt) 10:45-11:45
 • 09.08.24 (Pt) 10:45-11:45

Keramika ar savējiem

Katra mēneša 3. sestdienā (ja nav izmaiņās) mums notiek īpašs formāts: radošās meistar klases kopā ar jūsu ģimeni vai draugiem! Tas  varētu būt kāda īpaša diena, vai svētki,  kopā būšana ar vecākiem, bērniem vai vienkārši sirsnīgas tikšanās.. Un mēs būsim priecīgi radīt jums neaizmirstamo un iedvesmojošo radošo  atmosfēru.

Ja jūs interesē šī formāta meistar klase citā datumā vai arī izbraukuma pasākums, droši varat ar mums sazināties pa mob. (+371) 28399030 (WatsApp) vai arī meilā Lemade.lv@gmail.com .

Tuvākie "Keramika ar savējiem" datumi:

 • 20.07.24
 • 10.08.24 (!)
Uzzināt vairāk

Meistarklases skolas, pirmsskolas, nometņu bērnu grupām un izbraukuma pasākumi

Esam gatavi gan pieņemt jūs pie mums ciemos, gan arī atbraukt pie jums un iepriecināt jūs jūsmājās ar brīnumainiem radošuma veidošanas procesiem.

Cena ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas, radošuma tehnikas, nodarbības ilguma, mūsu satikšanas formāta un izbraukšanas izmaksām (pasākumu attālums, gatavo brīnumu saņemšanas iespējas un citi).  Bet vienmēr visu varam izrunāt un sarunāt.  Vienkārši sazinieties ar LeMade un pastāstiet par savām idejām!

Šeit ir mazā daļa no mūsu brīnum nodarbību procesu un rezultātu bildēm.