Keramikas nodarbības bērniem (KNB)

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Darbošanās ar mālu palīdz bērnam attīstīt sīko motoriku, atmiņu, runātprasmi, apzinātību, paplašina redzes loku, dod iespēju sevi radoši realizēt, palīdz noņemt iekšējo un fizisko nogurumu/ sasprindzinājumu, ka arī uzlabo un harmonizē emocionālo veselību.

Bet galvenais - jautras, aizraujošas keramikas nodarbības dod bērnam dzīvespriecīgumu, radošo brīvību un laimi!

Pieteikties uz mūsu pasākumiem un iepazīstināties ar tuvāko nodarbību piedāvājumiem var pasākuma kalendārā (zemāk)

Atrodiet vēlamo pasākumu un datumu (nedēļas kalendārā var šķirt ar > un < pogām ), nospiediet pogu "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN), neaizmirsiet iepazīstināties ar svarīgo informāciju un papildus informāciju (poga "VAIRĀK" (LV) vai "MORE" (EN)) un veicat rezervāciju (vēlreiz nospiežot pogu  "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN)). Pirmajai reizei būs nepieciešami veikt reģistrāciju (vārds, kontakt informācija), kas ļaus vēlāk baudīt savu personālo "kabinetu" (veikt jaunas rezervācijas, izmaiņas vai arī atcelt rezervācijas). Un, protams, rakstiet-zvaniet, ja kaut kas neizdodas.

Iknedēļās grupas nodarbības

Сenās ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam konkrētā pasākumā un arī veiksmīgāko rezultātu sasniegšanai: unikālā meistar klase, priekšauti, māls, glazūras, instrumenti, palīg materiāli, tēja/ dzeramais ūdens, našķi brīnišķīgajā radošuma atmosfēra, rūpes par brīnum darbiem žūšanas - apdedzināšanas posmos, brīnum darbu apdedzināšana un arī speciāls iepakojums.

BĒRNIEM

  • TREŠDIENĀS (1h) 19:00 -20:00 veidošanas un glazēšanas grupas nodarbība bērniem 7-11 gadu vecumā (līdz 6 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 20 eur jauniem dalībniekiem vai 15 eur tiem, kas jau apmeklēja LeMade School pasākumus.

Katrā nodarbībā ir paredzēts noteikts temats, lai plašāk un interesantāk attīstītu bērnu radošuma iemaņas, zināšanas veidošanas un glazēšanas tehnikās .   

Kamēr bērni baudīs keramikas burvestību, vecāki var izbaudīt brīvu laiku - veltīt to savām darīšanām vai arī patīkamai pastaigai.


PUSAUDŽĪEM (12+)

Pusaudžiem (12+) ir iespēja apmeklēt gan nodarbības bērniem, gan arī pieaugušo grupu nodarbības:

  • TREŠDIENĀS (1h) 19:00 -20:00 veidošanas un glazēšanas grupas nodarbība bērniem 7-11 gadu vecumā (līdz 6 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 20 eur jauniem dalībniekiem via 15 eur tiem, kas jau apmeklēja LeMade School pasākumus.
  • Noteiktās OTRDIENĀS (2h) 18:30 - 20:30 veidošanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 6 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 35 eur jauniem dalībniekiem vai 30 eur tiem, kas jau apmeklēja LeMade School pasākumus.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.
  • Noteiktās CETURTDIENĀS (2h) 18:30 - 20:30 glazēšanas grupas nodarbība pieaugušajiem (līdz 6 dalībniekiem ieskaitot). 
Dalības maksa 45 eur jauniem dalībniekiem vai 40 eur tiem, kas jau apmeklēja LeMade School  pasākumus.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā. 

Īpašas meistar klases

MEISTAR KLASES INDIVIDUĀLĀM GRUPĀM (no 2 dalībniekiem).

Pasākumi ģimenēm, draugiem, svinīgiem pasākumiem un vienkārši lieliskai kopā būšanai 

Meistar klasēs individuālām grupām jums ērtākajā laikā var izvēlēties dažādas radošuma iespējas (keramikas veidošanā, keramikas glazēšana, keramikas apgleznošana un/ vai dekorēšana, keramikas rotu veidošana, aroma - keramikas brīnumi un citi).Tematiskajiem pasākumiem (īpašas svinības, bērnu ballītes un citi) ir iespēja arī izstrādāt un pielāgot radošu tematiku.

  • Katra mēneša 3. SESTDIENU mēs piedāvājam izbaudīt individuālo grupu dienu! LeMade School diena, kas ir v ar keramikas meistar klasēm! Jūs varat izveidot savu individuālo grupu  (no 2 dalībniekiem) un pieteikt savu dalību nodarbību sarakstā !  
Dalības maksa 30 eur/ 1. stunda pieaugušajiem,   25 eur/ 1. stunda pusaudžiem (12+), 20 eur / 1. stunda bērniem (no 3 līdz 12 gadu vecumam).  Ir iespēja arī organizēt  radošu pasākumu arī uz ilgāku laiku.  Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.

Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

  • ka arī ir iespēja sarunāt savas individuālas grupas meistar klasi jums ērtākajā laikā  (no 2 dalībniekiem)!  Vienkārši sazinieties ar LeMade un sarunājiet jums ērtāko laiku! Dalības maksa ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas un nodarbības ilguma. Detaļas mūsu speciālajā sadaļā.Meistarklases skolas, pirmsskolas, nometņu bērnu grupām un izbraukuma pasākumi

Esam gatavi gan pieņemt jūs pie mums ciemos, gan arī atbraukt pie jums un iepriecināt jūs jūsmājās ar brīnumainiem radošuma veidošanas procesiem.

Cena ir atkarīga no dalībnieku skaita, izvēlētas dienas, radošuma tehnikas, nodarbības ilguma, mūsu satikšanas formāta un izbraukšanas izmaksām (pasākumu attālums, gatavo brīnumu saņemšanas iespējas un citi).  Bet vienmēr visu varam izrunāt un sarunāt.  Vienkārši sazinieties ar LeMade un pastāstiet par savām idejām!

Cenā ir iekļauts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan glazūras, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan brīnum darbu apdedzināšana, gan tēja/ dzeramais ūdens, našķi (ja nāksiet ciemos pie mums) un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

Šeit ir mazā daļa no mūsu brīnum nodarbību procesu un rezultātu bildēm.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.