Laime radīt!
Brīnumi notiek pašu rokām

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

Spēja radīt - neticams iedvesmas un laimes avots!  

Un keramikas veidošana ir īpašs process, kas ļauj ikkatram patiesi izplatīt savus spārnus, gūt svaigo gaismas ieelpu un radīt!

Radīt īstus brīnumus un baudīt gan emocionāli, gan taustāmi šo formas piedzimšanu, kas notiek tavās rokās!  

LeMade School (agrāk MadeWithLeMade) jau vairāk nekā 6 gadus priecina jūs ar brīnum nodarbībām un meistar klasēm! 

Nodarbības un īpašas meistar klases

Keramikas brīnum pasaule pieaugušajiem, bērniem, ģimenēm, draugiem, kolēģiem, iemīlējušiem pāriem un vienkārši lieliska iespēja burvīgai kopā būšanai! 

Radošuma iespējas gan iesācējiem, gan meistariem ar keramikas pieredzi !

Brīvības 169, Rīga, Latvija, LV-1012


LeMade School jau 6 gadi!

Jā! Pat neticas, ka 6 gadus atpakaļ vienā janvāra vakarā notika 1. keramikas veidošanas nodarbība.

Liels prieks, lepnums un liela pateicība jums, dārgie LeMade School draugi, par to ka mēs turpinām radīt brīnumus, baudīt radošumu, nebaidīties vēl plašāk atvērt sevi, savus talantus un attīstīties!

Lai mums visiem vēl daudz-daudz iedvesmas un iespējas to realizēt!

Pieteikties uz mūsu pasākumiem un iepazīstināties ar tuvāko nodarbību piedāvājumiem var pasākuma kalendārā (zemāk)

Atrodiet vēlamo pasākumu un datumu (nedēļas kalendārā var šķirt ar > un < pogām ), nospiediet pogu "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN), neaizmirsiet iepazīstināties ar svarīgo informāciju un papildus informāciju (poga "VAIRĀK" (LV) vai "MORE" (EN)) un veicat rezervāciju (vēlreiz nospiežot pogu  "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN)). Pirmajai reizei būs nepieciešami veikt reģistrāciju (vārds, kontakt informācija), kas ļaus vēlāk baudīt savu personālo "kabinetu" (veikt jaunas rezervācijas, izmaiņas vai arī atcelt rezervācijas). Un, protams, rakstiet-zvaniet, ja kaut kas neizdodas.

Keramikas pieaugušajiem

Jā! Īpaši pieaugušajiem parasti pietrūkst radošuma iespējas un momenta baudīšanas mūsu ātrajā un straujajā dzīves ritmā! 

Un keramika palīdz ne tikai harmonizēt sevi, bet arī realizēt savu radošo potenciālu, paplašināt savus talantus un izbaudīt laiku ar sevi un šo burvīgo dabas materiālu.

Keramika Pieaugušajiem

Keramika  bērniem

Darbošanās ar mālu palīdz bērniem ne tikai radoši izpausties, paplašināt savu redzesloku, talantus, bet arī attīstīt savu fizisko, emocionālo un psihisko veselību, harmonizēt sevi, trenēt savu apzinību, atbildību un iegūt aizraujošas, interesantas, ļoti plašas, dzīvespriecīgas, jautras un dziļas prasmes realizēt savu radošo brīvību un radošuma iespējas!

Keramika bērniem

Keramika ar savējiem

Radošā meistarklase Jūsu draugu, kolēģu vai ģimenes lokā! Kas varētu būt labāk? Vai tas būtu svinīga diena, īpašs notikums, kompānijas "team building" pasākums vai vienkārši sirsnīgās tikšanās..

Galvenais, ka radošums - tā ir lieliskā iespēja vienotai, aizraujošai, rezultatīvai un brīnumainai kopā būšanai pasakainā radošuma atmosfērā!

Keramika ar savējiem

Īpašas nodarbības un meistarklases

Radošuma iespējām nav robežu! Tieši tāpēc mums ir tik daudz dažādu piedāvājumu jums, dārgie mūsu draugi, lai ikviens varētu atrast to īsto formātu, tematu un veidu kā izbaudīt šo burvīgu radošuma pasauli.

Dažas meistarklases ir sezonālas un mēs tos laiku pa laikam atjaunojam, dažas notiek pēc pieprasījuma. Un  visi ir apbrīnojami un jau ir saņēmuši dalībnieku augsto vērtējumu.

Īpašas meistarklases

Materiāli un instrumenti keramikas radošumam

Pie mums var iegādāties arī pamat instrumentus un materiālus patstāvīgam radošumam. Ka arī piedāvājam jūsu brīnumu APDEDZINĀŠANAS pakalpojumus.

Jau vairāk nekā 5 gadus (no 2018. gadā janvāra) LeMade.lv keramikas darbnīcā notiek brīnumainas keramikas nodarbības un meistar klases visiem tiem, kas vēlas izprast šo keramikas burvību!

Sākumā tas bija keramikas radīšanas meistar klases pieaugušajiem, bērniem un pusaudžiem "Made With LeMade" (darīts ar LeMade) un vēlāk tas pārvēršas arī par LeMade School ar mūsu lieliskiem keramikas  nodarbībām, meistar klasēm un kursiem. Pat pandēmijas laikā mūsu studenti turpināja attīstīt savas prasmes un zināšanas - online nodarbībās, konsultācijās un darbojoties patstāvīgi mājās. No sirds lepojamies par viņu talantiem, izciliem rezultātiem un sasniegumiem!

Radošuma iespējas iet pāri visiem ierobežojumiem!

Spēja radīt ir īstā laime, bet iespēja dalīties ar savām zināšanām, iemaņām un palīdzēt citiem sajust šo radošuma brīnumu ir Visuma svētība! 

Radošums, kas ir pilns ar mīlestību un pateicību dāvina meistaram īstos spārnus, un, ieraugot dzīves skaistumu no putnu augstuma, tu nevari citiem to aprakstīt.. Tu vari viņiem palīdzēt iegūt spārnus! 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.