Keramikas nodarbības pieaugušajiem (KNP)

Īpaši pieaugušajiem cilvēkiem pietrūkst iespēju sevi radoši atvērt un attīstīt, apzināti baudīt savu darbību, atbrīvoties no iekšējiem stresiem, sajust brīnumu un galu galā izlaist savu iekšējo bērnu, lai viņš laimīgi priecājās un brīvi veido pašu rokām visu, ko grib! :)

To visu var īstenot keramikā! Tā ir tik gudra un dziļa, tik jautra un aizraujoša.. tik plaša un tik bagāta! 

Jums ir tikai jāizlemj un jāļauj tam brīnumam notikt! 

#MADEWITHLEMADE

Diemžēl, sakarā ar pieņemtiem valstī lēmumiem, visas nodarbības šobrīd ir atceltas. 

Ceram, ka ļoti drīz atkal varēsim satikties un kopīgi baudīt keramikas radošumu.

Bet arī šobrīd nav iemesla bēdāties, jo tā ir brīnišķīga iespēja sākt (vai arī turpināt) veidot patstavīgi! Un mēs būsim Tev blakus un vienmēr esam gatavi palīdzēt ar materiālu iegādi, ar konsultācijām un Tavu brīnumdarbu apdedzināšanu!


Sazināties ar mums

Izmaiņas mūsu darbībā! (no 14.10.2020) 

Dārgais LeMade draugs!

Sakarā ar ievestām mūsu valstī izmaiņām arī mums ir paredzētas izmaiņas! Bet bez stresa!

Visas mūsu iknedēļas grupas nodarbības (pagaidām līdz 06.11.20) nenotiks - visas ieplānotās nodarbības būs pārceltas, un mēs noteikti informēsim par datumiem.

Bet mums ir daudz iemeslu priekam un baudai!

 • tagad mums notiks patiešām ekskluzīvas INDIVIDUĀLAS NODARBĪBAS (gan veidošanā, gan glazēšanā) - visa informācija zemāk "Nodarbību sarakstā" ! Tieši Tavam radošūmam!
 • visi abonementi pagaidām uz nenoteiktu laiku tiek PAGARINĀTI!
 •  mūsu burvju skapis (kur ikviens var atstāt savus brīnumdarbus apdedzināšanai, vai arī saņemt tos) joprojām atrodās mūsu ēkas 1. stāvā (Struktoru 14A, Rīga) un GATAVS palīdzēt ikvienam turpināt baudīt savu radošumu!
 • Es, Jeļena Horste-Pirha (LeMade.lv dibinātāja) esmu atvērta Tavām ziņām, zvaniem, meiliem u.t.t! Nekautrējies, ja ir jautājumi vai ir vajadzīga palīdzība - droši sazinies, un mēs kopīgi mēģināsim visu atrisināt! Mob.: 28399030, e-pasts: Lemade.lv@gmail.com

Mūsu laime mūsu rokās! ♡

Ekskluzīvā veidošana vai glazēšana 1 personai.
Izbaudi šo brīnumaino radošumu!

Šajā karantīna laika posmā radošā darbnīca LeMade piedāvā ekskluzīvās, individuālās nodarbības!

Katra nodarbība ilgst 1stundu un 10 minūtes, un Jūs paši varēsies izvēlēties nodarbību tematu un arī keramikas novirzienu (veidošana vai glazēšana)!

Starp nodarbībām ir paredzēts starpbrīdis 20 minūtes, lai būtu iespēja sagatavot telpu (izvedināšana, dezinfekcija u.t.t.) nākamai nodarbībai.

Nodarbības cena ir 20 eur un norēķināties var gan skaidrā naudā, gan terminālā, gan ar pārskaiti.
Kā arī var veikt apmaksu uz sava esoša abonementa rēķina (pēc vajadzības samaksajot starpību).

Kā arī agrāk, cenā ir iekļāuts viss nepieciešamais pasakainam radošumam : gan māls, gan instrumenti, gan palīg materiāli, gan glazūras, gan Jūsu brīnum darbu apdedzināšana, gan arī tēja-kafija un brīnišķīga radošuma atmosfēra.

Tiekamies mūsu radošajā darbnīcā LeMade.lv
Struktoru 14A-416, Rīgā!
Mob. saziņai 28399030

Iepazistināties ar mūsu nodarbību sarakstu un pieteikties nodarbībām var šeit :

Keramika nav vienkārši amatniecība!
Tā tiešām ir dvēseles māksla!

Un mums tagad ir vēl vairāk iespēju baudīt šo radošuma brīnumu, jo no septembra sākuma pieaugušo grupās ir brinišķīgas izmainas - lai visiem mūsu nodarbību dalībniekiem būtu iespēja patīkami, produktīvi augt un attīstīties keramikas radošumā mēs izveidojām 2 dažādas grupas :

"IESĀCĒJIE" 

Tie, kas sapņo (vai jau arī plāno) iepazistināties ar brīnumaino keramikas pasauli un nākt uz mūsu nodarbībām, vai tikai nesen bauda šo burvīgo piedzīvojumu mūsu radošajā darbnīcā. 

Kā Tu gribētu izbaudīt šo keramikas brīnumu? 

Vai gribi tikai izmēģināt kā tas vispār ir? Vai gribi saprast kā var vienas nodarbības laikā izveidot īsto keramikas  brīnumu? Tad :

 • Izvēlies sev ērtāko laiku, (tematu, ja tās ir norādīts) un droši pieteicies kādā no mūsu iesācējo kursu nodarbībām.

Nodarbības notiek OTRDIENĀS no plkst. 18:30 līdz 20:00 (90 min.). Katra atsevišķa nodarbība maksā 17€.

Bet ja Tev iepatikās un gribi turpināt baudīt šo lielisko radošumu - arī ir iespēja iegādāties abonementu 4 nodarbībām 56€ vērtībā . Šīs abonements der gan veidošanas (1,5 stunda), gan arī glazēšanas (1,5 stunda) nodarbībām. Derīguma termiņš 2 mēneši. 

 • Vai arī gribi izmēģināt šo brīnumu kopā ar saviem radiem, draugiem, kolēģiem? - varam sarunāt arī keramikas meistarklasi!  

Vairāk uzzināt par mūsu īpašiem piedāvājumiem var mūsu sadaļā "Radošās meistarklases"!

Vai Tu sapņo draudzēties ar mālu un iemācīties veidot dažādus keramikas brīnumus? 

Tad mēs  ielūdzam Tevi uz mūsu keramikas LeMade autorprogrammas kursiem, kur ikkatrs varēs uzzināt dažādas veidošanas un glazēšanas tehnikas, praktiski izbaudīt keramikas māģiju, paplašināt un attīstīt savas iemaņas un savus talantus! 

Katrā kursā būs paredzēts savs temats vai sava veidošanas tehnika: 

 1. Lokšņu burvība 
 2. De balle tehnika 
 3. Skulpturālā plastika mazās formās
 4. Bļodas
 5. Krūzes
Katrā kursā Tevi gaida 6 fantastiskas keramikas nodarbības : 4 brīnišķīgas iknedēļas tematiskas keramikas veidošanas nodarbības un 2 glazēšanas māģijas nodarbības. 

Kurss paredzēts 1 mēnesim (+ 1 nedēļa, lai apmeklētu 2. glazēšanas nodarbību). 

Veidošanas nodarbības notiek OTRDIENĀS 18:30-20:00, bet glazēšanas nodarbībās - CETURTDIENĀS 18:30-20:00/21:00 

Pilna kursa cena ir 95€

Cenā ir iekļauta gan autorprogrammas kursa 6 nodarbības, gan arī viss, kas ir nepieciešams Tavam radošām procesam : māls, materiāli, instrumenti, glazūras, darbu apdedzināšana.. gan arī tēja/ kafija un našķi patīkamā iedvesmojošā atmosfērā. 


"KERAMIKAS DRAUGI"

Tie, kam jau ir pieredze keramikā un kas jau bauda mūsu kopīgus brīnumu veidošanas procesus (daži jau patstavīgi veido arī mājās), bet keramikai nav robežu, un mēs vēl un vēl satiekamies, lai uzzinātu vēl jaunus veidošanas tehnikas un paņemienus.

Bet pusotras stundas mums jau ir par maz! ;) Tieši tā arī parādījās mūsu BIG nodarbības!

Ja esi viens no "Keramikas Draugiem" - gaidīsim Tevi uz mūsu iknedēļas tematiskām nodarbībām, kur mēs varēsim radīt vēl jaunus, interesantus, sarežģītākus brīnumus un padziļinājamies keramikas brīnumvalstī!

Nodarbības notiek PIRMDIENĀS no plkst. 18:30 līdz 21:00 (2,5 stunda.). Katra atsevišķa nodarbība maksā 25€.

Bet ja Tev patīk mūsu kopābūšana un gribi vēl izdevīgāk baudīt to - ir iespēja iegādāties abonementu 3 nodarbībām 60€ vērtībā . Šīs abonements der gan veidošanas (2,5 stunda), gan arī BIG glazēšanas (2,5 stunda.) nodarbībām. Derīguma termiņš 2 mēneši. 

Kas ir iekļauts mūsu nodarbību cenās?

Visās nodarbūbu cenās ir iekļauts viss nepieciešamais Tavam radošām procesam : gan māls, gan materiāli, gan instrumenti, gan glazūras, gan darbu apdedzināšana.. gan arī tēja/ kafija un našķi patīkamā iedvesmojošā atmosfērā.

Nodarbības notiek mūsu radošajā darbnīcā LeMade.lv (Struktoru 14A-416, Rīga) grupās līdz 6 cilvēkiem.


Kā notiek mūsu grupas keramikas nodarbības pieaugušajiem?

 • PIRMDIENĀS - BIG VEIDOŠANA no māla "Keramikas Draugiem" (dalībnikiem ar pieredzi) - tiem, kas grib vēl ilgāk un dziļāk baudīt māla burvību un realizēt nopietnākas keramikas idejas.
 • OTRDIENĀS - IESĀCĒJO VEIDOŠANAS KURSS  - var izbaudīt pilno kursu, vai arī piedalīties jebkurā kursa veidošanas nodarbībā.

Veidošanas nodarbībās mēs apgūstam dažādas tehnikas, interesantus veidošanas paņemienus un, protams, veidojam savus rokdarbu traukus, dekorus u.c.!
Pēc veidošanas Taviem darbiem būs jānožūst (2-6 dienas) un tie dosies uz apdedzināšanu krāsnī (ap 24 stundas).
Tātad, aptuveni pēc nedēļas Tavi brīnumdarbi būs apdedzināti.
Tos Tu varēsi saņemt Tev ērtākajā laika (vienojoties ar darbnīcas Feju), vai arī noglazēt tos nākamajā glazēšanas nodarbībā, lai darbi ir netikai skaisti, bet arī praktiski labāk lietojami!

 • CETURTDIENĀS - GLAZĒŠANA

Un arī šeit ir iespēja uzvēlēties vai nu SMALL nodarbību (1,5 stunda) vai arī BIG nodarbību (2,5 stundas)

Glazēšanas nodarbībās mēs glazējam māla biskvita darbus (māla darbs pēc 1. apdedzināšanas) : vai savus iepriekš veidotos māla darbus, vai arī biskvīta trauku piedāvājumus no LeMade.lv darbnīcas.
Pēc glazēšanas darbus ir jāapdedzina otro reizi (ap 24 stundas).
Un Tu vari saņemt gatavus brīnumdarbus nākamajā nodarbībā vai Tev ērtākajā laikā (vienojoties ar darbnīcas Fēju).

Uz tikšanos mūsu radošuma pasaulē!

Dažas bildes ar veidošanas proceciem un rezultātiem, ko esam baudījuši keramikas nodarbībās pieaugušajiem