Dāvanu Fabrika

Lielisks formāts, lai izbaudītu savu radošumu un sagatavot īpašas, nelielas dāvanas saviem mīļajiem cilvēkiem! Vai tas būtu kādi suvenīri kopīgiem svētkiem (Ziemassvētki, Valsts svētki, Valentīn diena u.t.t.), vai īpašiem pasākumiem un svētkiem. Uzdāviniet saviem mīļajiem cilvēkiem, ģimenei, draugiem, kolēģiem dāvanas, ko esat izveidojuši pašu rokām.

Tikai jūsu roku siltums var dot šo unikālo burvību jūsu dāvanām! Bet LeMade School darbnīcas Feja palīdzēs ar interesantām idejām, to realizāciju, instrumentiem, materiāliem, iedvesmojošo vietu darbam un labu, siltu atmosfēru!  Jūs gaida keramikas brīnumu radīšana un aizraujošs veidošanas process, bet par visu pārējo mēs parūpēsimies paši!

Katru reizi mēs mēģinām izdomāt ko jaunu, lai jums būtu iespēja izmēģināt un īstenot dāvanas dažādās tehnikās. Bet rezultātā jūs saņemsiet savus brīnumdarbus kopā ar palīg detaļām (ja tādi būs vajadzīgi) un stilīgiem iepakojumiem (uzreiz vai pēc dažām dienām, ja brīnumu sagatavošanai ir nepieciešams papildus laiks, kā piemēram, keramikas apdedzināšana)!

Meistar klašu ilgums ir 1,5 stundas. Jūs varat pieteikties LeMade School saplānotām Dāvanu Fabrikām (pasākumu kalendārā) vai arī organizēt Dāvanu Fabriku savai ģimenei, draugiem, kolēģiem, domubiedru grupai sazinoties ar LeMade par iespējamo laiku!

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE 

#DAVANUFABRIKA

Šobrīd nav ieplānoti Dāvanu Fabrikas meistarklases. Bet mēs ar lielu prieku tos organizēsim pēc jūsu pieprasījuma. Dodiet mums ziņu par jūsu interesi!

Pieteikties uz mūsu pasākumiem un iepazīstināties ar tuvāko nodarbību piedāvājumiem var pasākuma kalendārā (zemāk)

Atrodiet vēlamo pasākumu un datumu (nedēļas kalendārā var šķirt ar > un < pogām ), nospiediet pogu "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN), neaizmirsiet iepazīstināties ar svarīgo informāciju un papildus informāciju (poga "VAIRĀK" (LV) vai "MORE" (EN)) un veicat rezervāciju (vēlreiz nospiežot pogu  "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN)). Pirmajai reizei būs nepieciešami veikt reģistrāciju (vārds, kontakt informācija), kas ļaus vēlāk baudīt savu personālo "kabinetu" (veikt jaunas rezervācijas, izmaiņas vai arī atcelt rezervācijas). Un, protams, rakstiet-zvaniet, ja kaut kas neizdodas.

Pēdējie pagājušie pasākumi

Sieviešu dienas Dāvanu Fabrika!  01.03.24 !

Lutināsim sevi un baudīsim savu burvīgu radošumu! PAŠI sev veidosim īstus brīnumus!
Mums ir padomā kaut kas īpašs, un LeMade darbnīcas Feja palīdzēs ar to realizāciju, instrumentiem, materiāliem, iedvesmojošo vietu darbam un labu, siltu atmosfēru!

Mūs gaida aizraujošs veidošanas process un jau iespēja paņemt savu brīnumu uzreiz skaistajā dāvanu iesaiņojumā!

Meistar klase pieaugušajiem! Dalības maksa 35 eur katram dalībniekam.  Pieteikties obligāti pasākumu kalendārā!


Valentīn dienas Dāvanu Fabrika!  02.02.24 !

Šajā brīnum meistarklasē mēs varēsim pašu rokām radīt unikālas keramikas, personalizētas dāvanas saviem mīļajiem, piepildītus ar mūsu siltumu un mīlestību! Sagatavosim arī unikālu dāvanu iepakojumu jūsu burvīgiem brīnumiem!

Gatavas dāvanas būs iespēja saņemt jau 9. februārī!

Meistar klase gan lieliem, gan maziem (no 6 gadu vecuma)! Dalības maksa 35 eur katram dalībniekam.  Pieteikties obligāti pasākumu kalendārā!


Ziemassvētku Dāvanu Fabrika! 08.12.23 !

Baudīsim glazēšanas burvestību, pārklājot ar glazūrām jau iepriekš sagatavotus keramikas Ziemassvētku eglīšu rotājumus ! Liela krasu izvēle, ka arī iespēja izrotāt veselus 10 brīnumus, ko var uzdāvināt saviem vismīļākajām svētkos! Sagatavosim arī unikālu dāvanu iepakojumu!

Gatavus brīnumus būs iespēja jau 15.decembrī!

Meistar klase gan lieliem, gan maziem (no 6 gadu vecuma)! Dalības maksa 35 eur katram dalībniekam.  Pieteikties obligāti pasākumu kalendārā!

Ziemassvētku Dāvanu Fabrika!  01.12.23 !

Pašu rokām radīsim unikālus keramikas eglīšu rotāumus "sniega piparkūkas". Lielisks māls, fantastiskas faktūras, īpašā "sniega" glazūra un pasakaina svētku atmosfēra! Sagatavosim arī unikālu dāvanu iepakojumu jūsu burvīgiem brīnumiem!

Gatavas dāvanas būs iespēja saņemt jau 8. decembrī!

Meistar klase gan lieliem, gan maziem (no 6 gadu vecuma)! Dalības maksa 35 eur katram dalībniekam.  Pieteikties obligāti pasākumu kalendārā!

Dāvanu Fabrika Skolotāju Dienai!  22.09.23 !

Baudīsim keramikas burvestību, glazējot jau iepriekš sagatavotus sirds formas šķīvīšus! Liela krasu izvēle, ka arī iespēja izrotāt 5 brīnum trauciņus, ko var uzdāvināt vismīļākajām skolotājām/skolotājiem! Sagatavosim arī unikālu dāvanu iepakojumu!

Gatavus brīnumus būs iespēja saņemt jau 25. septembrī!

Meistar klase gan lieliem, gan maziem (no 6 gadu vecuma)! Dalības maksa 35 eur katram dalībniekam.  Pieteikties obligāti pasākumu kalendārā!

Dāvanu Fabrika Tēva Dienai!  08.09.23 !

Īpaša meistarklase, kur mēs izrotāsim, izkrāsosim un nodekorēsim jau iepriekš sagatavotus un apdedzinātus keramikas rāmīšus, izveidosim arī apsveikumu, ierāmēsim to un sagatavosim arī oriģinālu iepakojumu!

Gatavu brīnumu būs iespēja saņemt uzreiz!

Meistar klase gan lieliem, gan maziem (no 6 gadu vecuma)! Dalības maksa 35 eur katram dalībniekam. Pieteikties obligāti pasākumu kalendārā!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.