Keramikas rotas 

Ieelpo radošumu un iespējas, izpleti savus iedvesmas spārnus, izrotā sevi ar unikālām, rokām darinātām rotām! Pat bez iepriekšējas pieredzes!

Mums ir dažādi veidi kā izbaudīt šo unikālo un skaistu radošumu. Gan piedalīties atsevišķās meistarklasēs, lai radītu savas keramikas sapņu rotas vai rotu komplektus, gan arī apmeklēt kursu, lai palutinātu sevi ar īsto rotu burvestību ar keramikas un sudraba detaļām. 

Jūs varat pieteikties LeMade School saplānotām Keramikas Rotu veidošanas meistarklasēm (pasākumu kalendārā) vai arī organizēt šo īpašo meistarklasi vai arī 3 nodarbību kursu savai ģimenei, draugiem, kolēģiem, domubiedru grupai sazinoties ar LeMade par iespējamo laiku!

#LEMADESCHOOL

#MADEWITHLEMADE

#KERAMIKASROTAS

Unikāls rotu veidošanas kurss "Keramika un Sudrabs"

3 neaizmirstamas tikšanās! Veidosim pašu rokām burvīgas sava dizaina rotas no keramikas un sudraba!

Tikai 3 burvīgas meistarklases, lai izbaudītu māla veidošanas mākslu, glazēšanas maģiju un rotu radīšanas burvību. Ka arī lielo skaitu iespēju, ideju, tehnisko risinājumu to īstenošanai un unikālas keramikas detaļas  tālākai radošuma realizācijai un iedvesmai.

Ar lielu prieku un iedvesmu varam organizēt šo burvīgo kursu jūsu individuālai grupai (no 4 līdz 8 dalībniekiem).  Dalības maksa ir 145€ katrai personai. 

Cenā iekļauts viss nepieciešamais neaizmirstamai radīšanai: māls, glazūras, instrumenti, materiāli, 2 keramikas brīnumdarbu apdedzināšanas, sudrabs, sudraba detaļas komplektam (ir iespēja izvēlēties dažādas komplektu sastāvdaļas), instrumenti darbam ar sudrabu, 2 lielisku meistaru (keramikas un juvelieru mākslā) sirsnīgas meistar klases, tēja ar saldumiem, burvīga kopā būšana un daudz praktisku ideju un iedvesmas!

! Rezervācija kursiem notiek sazinoties ar LeMade School pārstāvjiem, saskaņojot iespējamo laiku un veicot priekšapmaksu 25% apmērā.   Atlikušo summu būs iespēja iemaksāt 1. nodarbībā.

Šobrīd nav ieplānoti pasākumi keramikas rotu veidošanai. Bet mēs ar lielu prieku tos organizēsim pēc jūsu pieprasījuma. Dodiet mums ziņu par jūsu interesi!

3 maģiskas tikšanas:

• 1. tikšanās (2 stundas) - keramikas veidošana ar Jeļenu Horste-Pirhu

Veidojam īpašas detaļas savām rotām no baltā un tumšā māla.

Izmēģinām daudzas dažādas formas, faktūras un mūsu fantāziju visdrosmīgākās tehniskās realizācijas. Pārdomājam tehniskās iespējas un pieejas sava unikālā dizaina komplekta izveidei.

Pēc tam mūsu brīnumdarbiem būs jāžūst un doties cepties keramikas krāsnī (ap 950C'). Lai aptuveni pēc 4-6 dienām mēs varētu izbaudīt nākamo posmu - glazēšanu.

• 2. tikšanās (2 stundas) - keramikas glazēšana ar Jeļenu Horste-Pirhu.

Baudām keramikas burvību, pārklājot savas jau apdedzinātās daļas ar keramikas glazūrām. Iepazināmies ar dažādām glazēšanas tehnikām un peldamies krāsu pasaulē un to kombinēšanas iespējās. 

Un vēlreiz mūsu brīnumiem būs jādodas uz 2. apdedzināšanu, lai glazūras sasniegtu savu skaistumu un greznumu! Un pēc 2-4 dienām tie būs gatavi pēdējam posmam. 

• 3. tikšanās (2,5-3 stundas) - sudraba rotu meistarība ar juvelier- meistari Annu Dmitrijevu

Visbeidzot mēs ķeramies klāt sava dizaina rotu veidošanai. Patstāvīgi veidojam sudraba furnitūras, saliekot to kopā ar mūsu gatavajām keramikas brīnum detaļām, lai radītu absolūti unikālu auskaru un rokassprādzes komplektu.

Iegūvam izpratni, kā mūsu jaunas prasmes un zināšanas pielietot darbā ar atlikušajām, bet ne mazāk maģiskajām keramikas detaļām.

(Par atsevišķu maksu būs iespēja iegādāties arī papildu sudraba detaļas jaunu komplektu izveidošanai).

Pieteikties uz mūsu pasākumiem un iepazīstināties ar tuvāko nodarbību piedāvājumiem var pasākuma kalendārā (zemāk)

Atrodiet vēlamo pasākumu un datumu (nedēļas kalendārā var šķirt ar > un < pogām ), nospiediet pogu "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN), neaizmirsiet iepazīstināties ar svarīgo informāciju un papildus informāciju (poga "VAIRĀK" (LV) vai "MORE" (EN)) un veicat rezervāciju (vēlreiz nospiežot pogu  "REZERVĒT"(LV) vai "BOOK NOW" (EN)). Pirmajai reizei būs nepieciešami veikt reģistrāciju (vārds, kontakt informācija), kas ļaus vēlāk baudīt savu personālo "kabinetu" (veikt jaunas rezervācijas, izmaiņas vai arī atcelt rezervācijas). Un, protams, rakstiet-zvaniet, ja kaut kas neizdodas.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.