Keramika ar nozīmi

Mēs visi esam īpaši. Katram no mums ir savi svarīgi un nesvarīgi sīkumi, vērtības, jūtas, emocijas .., no kurām arī tiek veidota mūsu dzīve. Un katrai tās detaļai ir sava nozīme. Un visu mūžu mēs cenšamies izprast šīs nozīmes.

Dažkārt mums izdodas kaut ko saprast, realizēt.. Bet kā gan paturēt prātā svarīgas domas? Kā neaizmirst to nozīmīgo, kas ir mūsu dzīves vērtību bāze? Tas ir jāizdzīvo! Izbaudīt radoši! Un kur, ja ne keramikā, var atklāt visu savu radošo potenciālu un izpausties!

Aicinām uz neaizmirstamu, apzināšanās un iedvesmas pilnu piedzīvojumu!

Laipni lūdzam keramikā ar nozīmi!

#LEMADESCHOOL

#KERAMIKAARNOZĪMI

Šobrīd "Keramikas ar nozīmi" nav ieplānota

Bet pēc jūsu pieprasījuma to ir iespējams organizēt! Dodiet mums ziņu par jūsu interesi!

27.01.2023 notika pirmā "Keramika ar nozīmi"  izstādes atklāšana

Temats "Prieks" 

Ar lielu prieku un godu izbaudījām mazo izstādi ar brīnum darbiem, ko veidoja īpašās meistar klasēs "Keramika ar nozīmi" dalībnieki.

Visi izstādes "Prieks" eksponāti bija pieejami iepazīstināšanai visu februār! 

Kas ir laime? Vai mīlestība..
Kā to var iemūžināt mālā un izveidot īsto mākslas darbu?
To visu varat uzzināt īpašajā Jeļenas Horste-Pirhas autor programmā "Keramika ar nozīmi".

Kopā ar citiem meistarklašu dalībniekiem (grupā no 4 līdz 8 cilvēkiem) izbaudīsim īstu radošumu ar nozīmi. Runāsim par kopīgu (iepriekš izvēlētu) tēmu - vienu no daudzām, dažādām un dziļām tēmām - aplūkosim to no dažādām pusēm un atradīsim un saglabāsim savus un kopīgos svarīgos šī temata "dārgumus". Savas sajūtas, emocijas, nozīmes un izpratnes iemiesosim keramikā, iepazīstoties ar dažādām tehnikām un niansēm darbā ar mālu.

Meistarklases ilgums 4-5 stundas. Tāpēc šis formāts parasti notiek sestdienās vai svētdienās. Var piedalīties pieaugušie ar vismaz minimālu pieredzi darbā ar mālu. Tas ir nepieciešams tikai tāpēc, lai jūs pilnīgāk varētu realizēt māla iespējas un savu radošo potenciālu!

Pēc apmēram 7-10 dienām (periods var mainīties atkarībā no darba lieluma, biezuma un sarežģītības) visi radītie brīnumi tiks pēc pilnīgas žāvēšanas tiks apdedzināti. Un tos ir iespēja saņemt LeMade Boutique (Brīvības 169, Rīga P-P 12:00 - 18:30). Pēc vēlēšanās tos var arī glazēt mūsu LeMade School nodarbībās.

Bet pats galvenais, katrs meistarklases laikā tapušais mākslas darbs piedalīsies mūsu tematiskajā online izstādē!

Dalības maksā ir 95 eur katram dalībniekam.
Bet tiem, kas jau piedalījās LeMade School nodarbībās un meistar klasēs ir paredzēta speciālā cena 80 eur.

Cenā ir iekļauts viss nepieciešams radošām procesam : meistarklase pēc unikālas autorprogrammas, māls, instrumenti, darbu apdedzināšana.. ka arī tēja/ kafija/ ūdens un našķi patīkamā iedvesmojošā atmosfērā. Ir ieplānots arī pārtraukums ar uzkodām un tējas/ kafijas pauzi.

Uz tikšanos brīnumainajā radošuma pasaulē ar nozīmi! 


Vai jūs ieinteresēja mūsu apbrīnojams formāts "Keramikas ar nozīmi"?  Dodiet mums ziņu par jūsu interesi!