Īpašas nodarbības un meistarklases LeMade School

Radošuma iespējām nav robežu! Tieši tāpēc mums ir tik daudz dažādu piedāvājumu jums, dārgie mūsu draugi, lai ikviens varētu atrast to īsto formātu, tematu un veidu kā izbaudīt šo burvīgu radošuma pasauli.

Dažas meistarklases ir sezonālas un mēs tos laiku pa laikam atjaunojam, dažas notiek pēc pieprasījuma. Bet visi ir zelta vērti un jau ir saņēmuši dalībnieku augsto vērtējumu.

Ja arī jūs interesē apmeklēt kādu no mūsu īpašiem meistarklasēm, droši varat sazināties ar mums!

Dāvanu Fabrika

Unikālas radošās meistar klases, kur ikviens var sagatavot tematiskās dāvanas saviem mīļajiem cilvēkiem, bet jau pēc nedēļas saņemt savus handmade brīnumus kopā ar dāvanu iesaiņojumu! Kas var būt labāk?!

Uzzināt vairāk

Rotu veidošana

Keramikas rotu veidošanas kurss ietilps sevī visus trīs etapus (ka arī trīs nodarbības): māla rotu veidošanas unikālā pieredze, izveidotu brīnumu glazēšana un arī gatavu keramikas rotu salikšana ar furnitūru! Absolūti burvīgi!

Uzzināt vairāk

Lielā meistar klase

Tiem, kam jau ir pieredze keramikā jau gribās veidot vēl lielākus, vēl  nopietnākus brīnumus! Un mums ir ko parādīt, ko iemācīt, ar ko iedvesmot! Dziļākie un ilgākie  keramikas burvestības radošie procesi lieliskajā atmosfērā!

Formāts pieaugušajiem un pusaudžiem!

Uzzināt vairāk

Keramika ar nozīmi

Kā gan paturēt prātā svarīgas domas? Kā neaizmirst to nozīmīgo, kas ir mūsu dzīves vērtību bāze? Tas ir jāizdzīvo! Izbaudīt radoši! Un kur, ja ne keramikā, var atklāt visu savu radošo potenciālu un izpausties!

Formāts pieaugušajiem un pusaudžiem!

Uzzināt vairāk

Open Air

Open Air Workshops - meistar klases svaigā gaisā - unikālā zaļā vietā tepat netālu no mūsu radošās darbnīcas - lieliskā atpūta un burvīgs keramikas radošums ikvienam! Īsta vasaras bauda!

Uzzināt vairāk

Online nodarbības

2020.gada pavasarī mēs atradām brīnumaino iespēju kā palīdzēt ikvienam palikt radošumā arī Covid izolācijas periodā, un visām mūsu LeMade School nodarbībām  bija absolūti jauns, ērts un viegls online nodarbību formāts!

Uzzināt vairākJums ir velme organizēt individuālo radošo pasākumu? Uzrakstiet mums ziņu, noradot kāda tieši meistarklase via nodarbība jums ir padomā, pastāstiet detaļas: laimīgs iemesls, iespējams datums, temats, pasākuma ilgums un aptuvens dalībnieku skaits (ka arī bērnu vecumu, ja pasākuma piedalīsies arī bērni). 


Vai Jūs gribat apmeklēt kādu no īpašiem meistar-klašu formātiem un ar nepacietību gaidāt, kad būs iespēja pieteikties, pievienoties grupai un izbaudīt šo burvīgo radošumu? Uzrakstiet mums! Un mēs mēģināsim jums atbildēt pēc iespējas ātrāk un arī iepriecināt ar mūsu piedāvājumiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.